Meble łazienkowe klasyczne BOSCO 1820-2 Mahoń

meble łazienkowe

Szafka: 1776 x 576 x 880 mm
Blat: 1820 x 600 x 20 mm
Umywalka: Ø 430 x 160 mm
Lustra: (2) 700 x 1050 x 95 mm
Witryna: 520 x 430 x 1500 mm

Waga szafka: 210 kg
Waga witryna: 50 kg

 

CENA:
Szafka 6700 zł
Witryna łazienkowa 2750zł
(cena orientacyjna - właściwa cena w sklepie internetowym w wersji Flash)Więcej zdjęć i możliwość zamówienia w wersji Flash sklepu internetowego.

Blat polerowany i impregnowamy marmurowy
lub granitowy w kolorach: beżowym, czarnym, brązowym lub szarym.
Średnica otworu na umywalkę: 370 mm.

Bateria - bez armatury. Blat z jednym lub trzema otworami.

Szafka wykonana z pełnego drewna dębowego.
Lakierowana na kolor ciemnobrązowy.
Szuflady na prowadnicach rolkowych, łożyskowanych. Zawiasy klasyczne, bez systemu Soft-Closing.

Lustro w oprawie dębowej.

Umywalka ceramiczna zespolona z blatem na stałe.


Szafka wykonana w całości z płyt MDF pokrytych lakierem AutoPaint. Konstrukcja szafki ramowa. Taka konstrukcja umożliwia ukrycie połączeń w konstrukcji mebla. Wewnętrzne powierzchnie laminowane na biało. Szuflada z systemem cichego domykania BLUM. Szuflady otwiera się chwytając za górną krawędź fazowaną do wewnątrz.

Lakier AutoPaint jest nakładany wielokrotnie na powierzchnię tworząc gruba warstwę dającą na krawędziach delikatne zaookraglenie. Powstaje gładka i błyszcząca powierzchnia. Podobnie jak to jest w samochodach lakier AutoPaint jest w pełni odporny na działanie warunków atmosferycznych. Oprócz efektu elegancji oferuje bardzo długie utrzymanie połysku powierzchni mebla, odporny jest także na podwyższoną wilgotność panującą w łazience.

Blat wykonany z pełnego drewna pokryty wielokrotnie warstwami dwuskładnikowego, bezbarwnego, poliuretanowego lakieru bezbarwnego. Powierzchnia jest w pełni odporna na działąnie wody w wykończeniu półmatowym.

Lustro z czterema otworami na kołki (w zestawie). Osłonki ze stali nierdzewnej.

Umywalki i armatura
Umywalka ceramiczna montowana na blacie (najlepiej na cienkim podkładzie silikonowym). Bateria jako DARMOWY dodatek chromowana z wężykami ciśnieniowymi z przedziału cenowego 170-200 PLN. Korek odpływowy w króćcem
o długości 20 cm przyciskowe typu Klik-Klak chromowane z kapturkami całkowicie zakrywającymi odpływ. Przyciśnięcie zamyka/otwiera odpływ.

W komplecie wszystkie elementy niezbędne do montażu mebli.

Gwarancja
Na meble obowiązuje 24 miesięczna gwarancja. Zgodnie z ustawą klient ma prawo na swój koszt odesłać w terminie 10 dni zakupione przez internet meble bez podania przyczyny.
Meble są wstępnie zmontowane i zapakowane w bezpieczne opakowania, zaopatrzone w przejrzystą instrukcję.

 


2010 Meble łazienkowe Dekkor
Jeżeli Państwo właśnie na etapie wyposażania swojego mieszkania lub domu to Dekkor.eu jest najlepszym miejscem do znalezienia odpowiednich mebli łazienkowych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo kompletne zestawy mebli łazienkowych w stylach od klasycznego po najnowsze wzory włoskiego designu. Wszystkie meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów: płyt MDF, drewna, szkła, granitu i marmuru. Każdy mebel to kompletny zestaw zawierający armaturę i przyłącza, elementy do montażu, lustra, pólki lub szafki. Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

Łazienka :: Szafki łazienkowe :: Meble łazienkowe :: Kompletne zestawy mebli łazienkowych :: Wyposażenie domu :: Kabiny prysznicowe :: Wanny z hydromasażem :: akcesoria łazienkowe
Katalog mebli PDF

Aosta  Meble Roma  Meble Canelli  Meble Budrio  Meble Hanna  Meble Lake  Meble Portafino  Meble Saronno  Meble Pepoli  Meble Cezanne  Meble Sara
Meble Mezzani  Meble Ramona  Meble Bosco  Meble Norway  Meble Santena  Meble Sue  Meble Ada Meble Fellino 1000 Komplet łazienkowy Paullo Komplet Binetto łazienka Carrara