Meble łazienkowe drewniane CANELLI

CENA: 3600 zł (cena orientacyjna - właściwa cena w sklepie internetowym w wersji Flash)

szafki łazienkowe

Więcej zdjęć i możliwość zamówienia w wersji Flash sklepu internetowego.

Szafka wykonana z pełnego drewna lakierowana na ciemną wiśnię i zabezpieczona lakierem poliuretanowym.

Blat  jasnoszary sztuczny kamień, ORIENTAL WHITE.

Bateria wykonana z miedzi antycznej. GRATIS.

Szuflady na prowadnicach teleskopowych

Umywalka ceramiczna z korkiem odpływowym typu Klik Klak

Opis
Szafka

Wykonana w całości z pełnego drewna lakierowana na kolor ciemna wiśnia, zabezpieczona przed wpływem wilgoci wodoodpornym, bezbarwnym, dwuskładnikowym poliuretanowym lakierem półmatowym. Tylna ścianka szafki pełna (z możliwością wycięcia na przyłącza) także zabezpieczona lakierem wodoodpornym. Zawiasy w drzwiach z systemem cichego domykania.

Szuflada na metalowych, teleskopowych łożyskowanych prowadnicach bez systemu cichego domykania. Ścianki boczne szuflad także z drewna. Wnętrze i boki szuflad pokryte wodoodpornym lakierem bezbarwnym.

W zestawie gumowe podkładki wtykane w otwory na górze szafki do stabilnego umieszczenia blatu z umywalkami. Uchwyty wykonane ze stopu w kolorze brudnej miedzi. Szybki z bąbelkową fakturą dające efekt półprzeźroczystości.

Lustro
Lustro w oprawie z pełnego drewna w kolorze jak szafka.


Umywalka

Umywalka ceramiczna z korkiem odpływowym typu Klik Klak stalowym chromowanym z miedziowanymi elementami widocznymi. Polecamy montaż umywalki na blacie na cienkiej warstwie silikonu dla uzyskania szczelności zapobiegającej podciekaniu wody pod umywalkę.


Bateria wykonana z miedzi antycznej.

Witryna Witryna w wykończeniu jak szafka. Półki ze szkła hartowanego na podkładkach silikonowych wtykanych w stalowe podpórki w konstrukcji witryny.

Górna półka umieszczona na wkręcanych w słupki chromowanych podpórkach z gumową górną powierzchnią.

 

Gwarancja
Na meble obowiązuje 24 miesięczna gwarancja. Zgodnie z ustawą klient ma prawo na swój koszt odesłać w terminie 10 dni zakupione przez internet meble bez podania przyczyny.
Meble są wstępnie zmontowane i zapakowane w bezpieczne opakowania, zaopatrzone w przejrzystą instrukcję.

 


2010 Meble łazienkowe Dekkor
Jeżeli Państwo właśnie na etapie wyposażania swojego mieszkania lub domu to Dekkor.eu jest najlepszym miejscem do znalezienia odpowiednich mebli łazienkowych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo kompletne zestawy mebli łazienkowych w stylach od klasycznego po najnowsze wzory włoskiego designu. Wszystkie meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów: płyt MDF, drewna, szkła, granitu i marmuru. Każdy mebel to kompletny zestaw zawierający armaturę i przyłącza, elementy do montażu, lustra, pólki lub szafki. Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

Łazienka :: Szafki łazienkowe :: Meble łazienkowe :: Kompletne zestawy mebli łazienkowych :: Wyposażenie domu :: Kabiny prysznicowe :: Wanny z hydromasażem :: akcesoria łazienkowe
Katalog mebli PDF

Aosta  Meble Roma  Meble Canelli  Meble Budrio  Meble Hanna  Meble Lake  Meble Portafino  Meble Saronno  Meble Pepoli  Meble Cezanne  Meble Sara
Meble Mezzani  Meble Ramona  Meble Bosco  Meble Norway  Meble Santena  Meble Sue  Meble Ada Meble Fellino 1000 Komplet łazienkowy Paullo Komplet Binetto łazienka Carrara