Meble łazienkowe FUTURE 1800

CENA: 5750 zł (cena orientacyjna - właściwa cena w sklepie internetowym w wersji Flash)

meble łazienkoweWięcej zdjęć i możliwość zamówienia w wersji Flash sklepu internetowego.

Szafka wykonana z płyt MDF. 
Wykończenie lakierem AutoPaint.
Uchwyty aluminiowe. Drzwi oraz szuflady wyposażone w system cichego domykania BLUM.
Nóżki aluminiowe.
 
Bateria  - bez armatury

Blat wykonany ze sztucznego kamienia.

Umywalka ceramiczna nablatowa.

W komplecie elementy montażowe.

Opis rozszerzony
Szafka Szafka wykonana w całości z płyt MDF pokrytych lakierem AutoPaint. Konstrukcja szafki ramowa - podwójne ścianki boczne. Taka konstrukcja umożliwia ukrycie połączeń w konstrukcji mebla. Wewnętrzne powierzchnie laminowane na biało. Szuflady i drzwi z systemem cichego domykania BLUM. Szuflady otwiera się chwytając za górną krawędź fazowaną do wewnątrz. Szafka stoi na sześciu aluminiowych nóżkach. Uchwyty z estetycznego matowego aluminium.

Lakier AutoPaint jest nakładany wielokrotnie na powierzchnię tworząc gruba warstwę dającą na krawędziach delikatne zaokrąglenie. Powstaje gładka i błyszcząca powierzchnia. Podobnie jak to jest w samochodach lakier AutoPaint jest w pełni odporny na działanie warunków atmosferycznych. Oprócz efektu elegancji oferuje bardzo długie utrzymanie połysku powierzchni mebla, odporny jest także na podwyższoną wilgotność panującą w łazience. Powierzchnia fornirowana jest pokryta wieloma warstwami dwuskładnikowego bezbarwnego lakieru poliuretanowego półmatowego dając pełne zabezpieczenie przez działaniem wilgoci i bezpośrednio wody. Na krawędziach nie widać połączeń.

Blat wykonany ze sztucznego kamienia ACRYLIC o grubości 15 mm.

Lustro z czterema otworami na kołki (w zestawie). Osłonki ze stali nierdzewnej.


Umywalki i armatura

Umywalka ceramiczna montowana na blacie (najlepiej na cienkim podkładzie silikonowym). Bez armatury. Korek odpływowy w króćcem o długości 20 cm przyciskowe typu Klik-Klak chromowane z kapturkami całkowicie zakrywającymi odpływ. Przyciśnięcie zamyka/otwiera odpływ.

W komplecie wszystkie elementy niezbędne do montażu mebli.

Gwarancja
Na meble obowiązuje 24 miesięczna gwarancja. Zgodnie z ustawą klient ma prawo na swój koszt odesłać w terminie 10 dni zakupione przez internet meble bez podania przyczyny.
Meble są wstępnie zmontowane i zapakowane w bezpieczne opakowania, zaopatrzone w przejrzystą instrukcję.

 


2010 Meble łazienkowe Dekkor
Jeżeli Państwo właśnie na etapie wyposażania swojego mieszkania lub domu to Dekkor.eu jest najlepszym miejscem do znalezienia odpowiednich mebli łazienkowych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo kompletne zestawy mebli łazienkowych w stylach od klasycznego po najnowsze wzory włoskiego designu. Wszystkie meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów: płyt MDF, drewna, szkła, granitu i marmuru. Każdy mebel to kompletny zestaw zawierający armaturę i przyłącza, elementy do montażu, lustra, pólki lub szafki. Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

Łazienka :: Szafki łazienkowe :: Meble łazienkowe :: Kompletne zestawy mebli łazienkowych :: Wyposażenie domu :: Kabiny prysznicowe :: Wanny z hydromasażem :: akcesoria łazienkowe
Katalog mebli PDF

Aosta  Meble Roma  Meble Canelli  Meble Budrio  Meble Hanna  Meble Lake  Meble Portafino  Meble Saronno  Meble Pepoli  Meble Cezanne  Meble Sara
Meble Mezzani  Meble Ramona  Meble Bosco  Meble Norway  Meble Santena  Meble Sue  Meble Ada Meble Fellino 1000 Komplet łazienkowy Paullo Komplet Binetto łazienka Carrara