Meble łazienkowe HANNA

CENA: 3600 zł (cena orientacyjna - właściwa cena w sklepie internetowym w wersji Flash)

meble łazienkowe

Więcej zdjęć i możliwość zamówienia w wersji Flash sklepu internetowego.

Blat wykonany ze sztucznego kamienia ORIENTAL WHITE
o strukturze granitu w kolorze białym.
Szuflady w standardzie wyposażone w system cichego domykania firmy BLUM.

Umywalka
ceramiczna z zaworem odpływowym typu Klik Klak.

Lustro z uchwytami do montażu na ścianie.
Osłonki kołków ze stali nierdzewnej.

Szafka
wykonana w całości z MDF wodoodpornego, pokryta lakierem AutoPaint lub fornirem Dark Wenge.

Armatura - bez armatury.

Półki wykonane z Acrylic-u. PEARL STONE.

Opis
Blat wykonany ze sztucznego kamienia w kolorze białym o delikatnej strukturze granitu. Nazwa - ORIENTAL WHITE. [link].
Acrylic
Materiał mineralno-akrylowy (kombinacja żywicy akrylowej i naturalnego kamienia)
o fakturze jednobarwnej, gruboziarnistej, który dzięki swoim właściwościom termoplastycznym i łatwości modelowania pozwala na swobodne projektowanie kształtu blatów.
Główne zalety to: - jest twardy jak kamień - nie ulega przebarwieniom - nie jest zimny (przyjmują temperaturę otoczenia) - jest odporny na wysokie temperatury - cechuje się łatwością w w utrzymaniu czystości - odporny na zaplamienia i chemikalia - łatwy w regeneracji - zachowuje wszystkie swoje pierwotne właściwości nawet po bardzo długim czasie użytkowania

Szafka wykonana z płyt MDF wodoodpornego (tzw. zielony). Konstrukcja szafki ramowa nadaje konstrukcji wysoką sztywność i stabilność. Tylna ścianka pełna o grubości 16 mm do wycięcia wg uznania na podłączenie armatury i odpływu.
Uchwyty stal nierdzewna.
Szuflady na prowadnicach rolkowych bez systemu cichego domykania, także zabezpieczone warstwami lakieru bezbarwnego.

Umywalka ceramiczna wraz z korkiem odpływowym Klik Klak ze stali nierdzewnej chromowanym. Korek odpływowy o dł. około 20 cm.

Armatura - bez armatury. Korek odpływowy w króćcem
o długości 20 cm przyciskowe typu Klik-Klak chromowane z kapturkami całkowicie zakrywającymi odpływ. Przyciśnięcie zamyka/otwiera odpływ. 

Lustro ze szkła bezodpryskowego z uchwytami do zawieszenia. W lustrze nawiercone 4 otwory do montażu. Osłonki maskujące montaż lustra ze stali nierdzewnej.


 

Gwarancja
Na meble obowiązuje 24 miesięczna gwarancja. Zgodnie z ustawą klient ma prawo na swój koszt odesłać w terminie 10 dni zakupione przez internet meble bez podania przyczyny.
Meble są wstępnie zmontowane i zapakowane w bezpieczne opakowania, zaopatrzone w przejrzystą instrukcję.

 


2010 Meble łazienkowe Dekkor
Jeżeli Państwo właśnie na etapie wyposażania swojego mieszkania lub domu to Dekkor.eu jest najlepszym miejscem do znalezienia odpowiednich mebli łazienkowych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo kompletne zestawy mebli łazienkowych w stylach od klasycznego po najnowsze wzory włoskiego designu. Wszystkie meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów: płyt MDF, drewna, szkła, granitu i marmuru. Każdy mebel to kompletny zestaw zawierający armaturę i przyłącza, elementy do montażu, lustra, pólki lub szafki. Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

Łazienka :: Szafki łazienkowe :: Meble łazienkowe :: Kompletne zestawy mebli łazienkowych :: Wyposażenie domu :: Kabiny prysznicowe :: Wanny z hydromasażem :: akcesoria łazienkowe
Katalog mebli PDF

Aosta  Meble Roma  Meble Canelli  Meble Budrio  Meble Hanna  Meble Lake  Meble Portafino  Meble Saronno  Meble Pepoli  Meble Cezanne  Meble Sara
Meble Mezzani  Meble Ramona  Meble Bosco  Meble Norway  Meble Santena  Meble Sue  Meble Ada Meble Fellino 1000 Komplet łazienkowy Paullo Komplet Binetto łazienka Carrara