Meble łazienkowe
kolekcja mebli obejmująca szafki łazienkowe nowoczesne i klasyczne

Sprzedawane w sklepie meble łazienkowe podzielone są na dwie kolekcje: DEKKOR i STANDARD różniące się wykonaniem i standardowym wyposażeniem. Meble można obejrzeć we Wrocławiu i Warszawie.

Meble z kolekcji DEKKOR

Szafki
Szafki modeli klasycznych w całości są wykonane z pełnego drewna. Meble wykonane w nowoczesnym stylu wykonane są w całości z płyt z wodoodpornego MDF (tzw. zielonego, 16 mm). Tylne ścianki pełne z grubej płyty sklejkowej (modele klasyczne) 16 mm zabezpieczonych w pełni antywilgociowo lakierami
lub z płyty MDF wodoodpornej laminowane także na krawędziach (16 mm).
Powierzchnie mebli wykonanych z drewna są starannie szlifowane i wielokrotnie lakierowane dwuskładnikowym wodoodpornym lakierem poliuretanowym. Ponieważ korpusy mebli są montowane jako całość w trakcie produkcji, także połączenia między elementami są pokryte warstwami wodoodpornego lakieru (także wewnątrz). Dotyczy to także szuflad.
Szafki zbudowane z płyt MDF mogą mieć wykończone powierzchnie frontowe na 2 sposoby:
· lakierowane lakierami techniką AutoPaint.
· pokryte fornirem.

Okucia
W niektórych meblach klasycznych stosowane są zawiasy tradycyjne, dostosowane do stylu mebli. Nie posiadają systemu cichego domykania SoftClosing. Pozostałe meble wyposażono w okucia stalowe, systemu europejskiego, z system cichego domykania.

Szuflady
W meblach drewnianych szuflady umocowano na prowadnicach teleskopowych, łożyskowanych. Nie posiadają systemu cichego domykania. W pozostałych modelach szuflady typu METALBOX z tłumikiem domykania. Szuflady z systemem BLUM dostępne za dopłatą.

Nóżki
Nóżki i stopki (jeżeli są), wykonane są z estetycznego aluminium.
Do wszystkich modeli bez nóżek można zamówić dodatkowe komplety nóżek.

Szyby i półki szklane
Półki szklane wykonane są z grubego (8 mm) i ciężkiego szkła hartowanego. Szybki w drzwiach i ściankach bocznych szafek oraz witryn posiadają delikatną, bąbelkową fakturę, dając półprzezroczysty efekt. Od wewnątrz nie widać sposobu zamontowania szyb szafce

Blaty
W zależności od modelu, meble wyposażone są w blaty:
Szkło hartowane, Marmur/granit lub sztuczny kamień.

Lustra i półki
Lustra wykonane są bezodpryskowego szkła. W zależności od modelu lustro może być fazowane i umieszczone w oprawie drewnianej. Półki wykonane z acrylicu lub szkła hartowanego.

Meble łazienkowe nie są wyposażone w armaturę
W zależności od modelu baterie wykonane są z: miedzi antycznej, stopu mosiężnego lub baterie chromowane.

Umywalki
W meblach zastosowano, w zależności od modelu, umywalki ceramiczne białe lub wykonane ze szkła hartowanego.

Opakowanie
Meble są pakowane domylnie w trwałe opakowania przeznaczone do transportu kurierskiego.

Szczegółowe informacje o budowie, kolorystyce i jakości wykonania mebli
z kolekcji Dekkor znajdą Państwo na stronie www.dekkor.pl.

 

Meble z kolekcji STANDARD

Szafki
Wszystkie szafki z kolekcji standard wykonane z klejonego drewna z wpustami lakierowanego dla uzyskania gładkiej satynowej powłoki zabezpieczającej przed wpływem wody. Szafki fabrycznie zmontowane, łączone na kołkach i śrubami mimośrodowymi z możliwością rozłożenia mebli. Tylne ścianki pełne z płyty sklejkowej 5 mm.

Okucia
Meble wyposażono w okucia stalowe, systemu europejskiego, z system cichego domykania. Drzwi, w trakcie zamykania, tuż przed zamknięciem wyhamowują
i powoli się domykają. W modelu Madrid drzwi szafki są przesuwane na prowadnicach aluminiowych.

Szuflady
Szuflady umocowano na prowadnicach teleskopowych, łożyskowanych.
Nie posiadają systemu cichego domykania. Spody szuflad sklejkowe.

Szyby i półki szklane
W witrynach i niektórych modelach półki szklane wykonane są z ciężkiego szkła hartowanego (5 mm). Szybki w drzwiach i ściankach bocznych szafek oraz witryn o półmatowej fakturze klejone od wewnętrznych stron mebli.

Ceramika
Umywalki białe ceramiczne lub ze szkła hartowanego.

Armatura
Meble serii STANDARD nie są wyposażone w armaturę. W zestawie są korki odpływowe typu Klik-Klak bez dużych kapturków zasłaniających odpływ.

Lustra
Lustra w oprawie drewnianej bez lub z oświetleniem (w zależności od modelu).

Opakowanie i Montaż
Meble są fabrycznie zmontowane i pakowane w opakowania kartonowe i obite drewnianymi stelażami.

Włoskie Meble z kolekcji Arte Bagno Venetta

W ofercie naszego sklepu wprowadzamy kolekcję włoskich mebli łazienkowych obejmująca ekskluzywne meble łazienkowe produkowane we Włoszech.

W najbliższych dniach zaprezentujemy ofertę mebli oraz akcesoriów łazienkowych.

 

 


2010 Meble łazienkowe Dekkor
Jeżeli Państwo włanie na etapie wyposażania swojego mieszkania lub domu to Dekkor.eu jest najlepszym miejscem do znalezienia odpowiednich mebli łazienkowych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo kompletne zestawy mebli łazienkowych w stylach od klasycznego po najnowsze wzory włoskiego designu. Wszystkie meble wykonane są z najwyższej jakoci materiałów: płyt MDF, drewna, szkła, granitu i marmuru. Każdy mebel to kompletny zestaw zawierający armaturę i przyłącza, elementy do montażu, lustra, pólki lub szafki. Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

Łazienka :: Szafki łazienkowe :: Meble łazienkowe :: Kompletne zestawy mebli łazienkowych :: Wyposażenie domu :: Kabiny prysznicowe :: Wanny z hydromasażem :: akcesoria łazienkowe
Katalog mebli PDF

Aosta  Meble Roma  Meble Canelli  Meble Budrio EN Meble Hanna  Meble Lake  Meble Portafino  Meble Saronno  Meble Pepoli  Meble Cezanne  Meble Sara
Meble Mezzani  Meble Ramona  Meble Bosco  Meble Norway  Meble Santena  Meble Sue  Meble Ada Meble Fellino 1000 Komplet łazienkowy Paullo Komplet Binetto łazienka Carrara