Meble ogrodowe z technorattanu

Oferowane przez nas meble ogrodowe wykonane są z tworzywa sztucznego, które rewelacyjnie zastępuje naturalny rattan, tzw. "technorattan". Jest to materiał ekologiczny, odporny na warunki atmosferyczne, zarówno deszcz jak i promienie UV. Jest materiał oparty na bazie syntetycznej żywicy, w kontakcie ze skórą nie powoduje uczuleń i jest odczuwalny bardziej jak aksamit niż plastik.
Przy użyciu tego materiału w efekcie otrzymujemy lekkie i mocne, niewymagające wielu zabiegów konserwacyjnych, współczesne meble ogrodowe, o które łatwo jest dbać i przemieszczać z miejsca na miejsce. Proponowane przez nas meble są wykonane z aluminium o mocnej konstrukcji (odpowiedniej średnicy profile), co sprawia, że meble są trwałe, lekkie i zarazem bardzo komfortowe. W zalezności od proponowanego modelu istnieje jkilka wersji kolorystycznych: od żółto-beżowego do czarnego. Zestawy posiadają w cenie poduszki z wodoodpornego materiału, który można prać.

Meble do ogrodu proponowane w naszej ofercie to stoły ogrodowe, sofy, stoły, leżaki i lezanki. W większości stołów ogrodowych w komplecie jest szyba ze szkła przykrywająca blat.

Zapraszamy do sklepu.

Meble ogrodowe z technorattanu

 

 

 

 


2010 Meble łazienkowe Dekkor
Jeżeli Państwo właśnie na etapie wyposażania swojego mieszkania lub domu to Dekkor.eu jest najlepszym miejscem do znalezienia odpowiednich mebli łazienkowych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo kompletne zestawy mebli łazienkowych w stylach od klasycznego po najnowsze wzory włoskiego designu. Wszystkie meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów: płyt MDF, drewna, szkła, granitu i marmuru. Każdy mebel to kompletny zestaw zawierający armaturę i przyłącza, elementy do montażu, lustra, pólki lub szafki. Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

Regulamin sklepu internetowego DeKKOR.eu
Katalog mebli PDF

Aosta  Meble Roma  Meble Canelli  Meble Budrio  Meble Hanna  Meble Lake  Meble Portafino  Meble Saronno  Meble Pepoli  Meble Cezanne  Meble Sara
Meble Mezzani  Meble Ramona  Meble Bosco  Meble Norway  Meble Santena  Meble Sue  Meble Ada Meble Fellino 1000 Komplet łazienkowy Paullo Komplet Binetto łazienka Carrara