Meble łazienkowe NORWAY

CENA: 3600 zł (cena orientacyjna - właściwa cena w sklepie internetowym w wersji Flash)

szafki łazienkowe z drewna

Więcej zdjęć i możliwość zamówienia w wersji Flash sklepu internetowego.

Szafka wykonana z drewna dębowego.
Krawędzie są dokładnie wykończone. Całość lakierowana wielokrotnie dla uzyskania właściwej odporności na wilgotność i koloru. W zestawie elementy do zawieszenia szafki na ścianie. Szuflady na prowadnicach rolkowych łożyskowanych.
 
Baterie chromowane GRATIS.
W zestawie wężyki ciśnieniowe do montażu.

Drzwi są standardowo wyposażone w system „Soft closing“. 

Wszystkie elementy do zawieszania lustra i szafki wykonane ze stali nierdzewnej.

Umywalka ceramiczna nakładana na szafkę.

Opis
Szafka i szafki wiszące Wykonane w całości z drewna dębowego zabezpieczone przed wpływem wilgoci wodoodpornym, bezbarwnym, dwuskładnikowym poliuretanowym lakierem.

Tylna ścianka szafki pełna (z możliwością wycięcia na przyłącza) także zabezpieczona lakierem wodoodpornym.

Zawiasy w drzwiach klasyczne z zawiasami z systemem cichego domykania SoftClosing. Drzwi tuż przed zamknięciem wyhamowują i powoli się domykają.

Szuflady na metalowych, teleskopowych łożyskowanych prowadnicach bez systemu cichego domykania. Ścianki boczne szuflad także z drewna.

Wnętrze i boki szuflad pokryte wodoodpornym lakierem bezbarwnym. W zestawie gumowe podkładki wtykane w otwory na górze szafki do stabilnego umieszczenia umywalki.

Uchwyty ze stali nierdzewnej. 


Baterie
BEZ ARMATURY.


Umywalka ceramiczna, nakładana na szafkę na podkładkach silikonowych.

W zestawie korki odpływowe Klik Klak (przyciśnięcie zamyka/otwiera odpływ) stalowe chromowane.

Lustro z półką z zamontowanymi po obu stronach szafkami.

Gwarancja
Na meble obowiązuje 24 miesięczna gwarancja. Zgodnie z ustawą klient ma prawo na swój koszt odesłać w terminie 10 dni zakupione przez internet meble bez podania przyczyny.
Meble są wstępnie zmontowane i zapakowane w bezpieczne opakowania, zaopatrzone w przejrzystą instrukcję.

 


2010 Meble łazienkowe Dekkor
Jeżeli Państwo właśnie na etapie wyposażania swojego mieszkania lub domu to Dekkor.eu jest najlepszym miejscem do znalezienia odpowiednich mebli łazienkowych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo kompletne zestawy mebli łazienkowych w stylach od klasycznego po najnowsze wzory włoskiego designu. Wszystkie meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów: płyt MDF, drewna, szkła, granitu i marmuru. Każdy mebel to kompletny zestaw zawierający armaturę i przyłącza, elementy do montażu, lustra, pólki lub szafki. Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

Łazienka :: Szafki łazienkowe :: Meble łazienkowe :: Kompletne zestawy mebli łazienkowych :: Wyposażenie domu :: Kabiny prysznicowe :: Wanny z hydromasażem :: akcesoria łazienkowe
Katalog mebli PDF

Aosta  Meble Roma  Meble Canelli  Meble Budrio  Meble Hanna  Meble Lake  Meble Portafino  Meble Saronno  Meble Pepoli  Meble Cezanne  Meble Sara
Meble Mezzani  Meble Ramona  Meble Bosco  Meble Norway  Meble Santena  Meble Sue  Meble Ada Meble Fellino 1000 Komplet łazienkowy Paullo Komplet Binetto łazienka Carrara