Meble łazienkowe PAULLO 1800

CENA:
Szafka 5250 zł|
Szafka wisząca 1750 zł
(cena orientacyjna - właściwa cena w sklepie internetowym w wersji Flash)

szafki łazienkowe

MODEL WYŁACZNIE Z SZUFLADAMI SAMODOMYKAJĄCYMI BLUM

Więcej zdjęć i możliwość zamówienia w wersji Flash sklepu internetowego.

Szafka wykonana z płyt MDF. 
Wykończenie: lakier AutoPaint
lub fornir Dark Wenge.
Uchwyty aluminiowe.
Drzwi z systemem cichego domykania.
Szuflady typu METALBOX. Szuflady z systemem cichego domykania formy BLUM: +540 PLN.
 
Baterie – bez armatury
Blat wykonany ze szkła hartowanego 15 mm.

Umywalki ceramiczne.

Opis
Szafka wykonana w całości z tzw. "zielonego" MDF o wzmocnionej konstrukcji z podwójnymi ściankami bocznymi. Wykończenie wewnątrz: laminat; powierzchnie zewnętrzne: lakier AutoPaint lub fornir zabezpieczony przed działaniem wody.

Szafka jest montowana fabrycznie w całość bez widocznych elementów montażowych i nie da jej się rozmontować. Uchwyty z estetycznego matowego aluminium z dwoma paskami polerowanymi. Dodatkowe nóżki aluminiowe do montażu w wersji stojącej : 140 PLN.

Wszystkie szuflady i drzwi są wyposażone w system cichego domykania BLUM. System ten sprawia, że szuflady cicho, lekko i przede wszystkim samoczynnie się zamykają. Drzwi natomiast przed zamknięciem wyhamowują i powoli się domykają.

Lustra
Lustra z 4 otworami montażowymi i kołkami z osłonkami ze stali nierdzewnej.

Blat wykonany ze szkła hartowanego o grubości 15 mm.

Spód szklanego blatu pokryty jest białym laminatem. Pokrycie laminatem białym daje w efekcie oryginalny, zielonkawy kolor szkła hartowanego. Krawędzie blatu są starannie wypolerowane i zaokrąglone. Blat umieszczony jest bezpośrednio na szafce. W blacie otwory na odpływ/dopływ.

Umywalki i armatura Umywalki ceramiczne montowane na blacie (najlepiej na cienkim podkładzie silikonowym). Baterie jako DARMOWY dodatek chromowana z wężykami ciśnieniowymi z przedziału cenowego 170-200 PLN w wersji z bateriami ściennymi. Korki odpływowe w króćcami o długości 20 cm przyciskowe typu Klik-Klak chromowane z kapturkami całkowicie zakrywającymi odpływ. Przyciśnięcie zamyka/otwiera odpływ.

W komplecie wszystkie elementy niezbędne do montażu mebli.

Gwarancja

Na meble obowiązuje 24 miesięczna gwarancja na wady fabryczne. Zgodnie z ustawą klient ma prawo na swój koszt odesłać w terminie 10 dni zakupione przez internet meble bez podania przyczyny. Meble są zmontowane i zapakowane w bezpieczne opakowania, zaopatrzone w przejrzystą instrukcję.

 


2010 Meble łazienkowe Dekkor
Jeżeli Państwo właśnie na etapie wyposażania swojego mieszkania lub domu to Dekkor.eu jest najlepszym miejscem do znalezienia odpowiednich mebli łazienkowych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo kompletne zestawy mebli łazienkowych w stylach od klasycznego po najnowsze wzory włoskiego designu. Wszystkie meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów: płyt MDF, drewna, szkła, granitu i marmuru. Każdy mebel to kompletny zestaw zawierający armaturę i przyłącza, elementy do montażu, lustra, pólki lub szafki. Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

Łazienka :: Szafki łazienkowe :: Meble łazienkowe :: Kompletne zestawy mebli łazienkowych :: Wyposażenie domu :: Kabiny prysznicowe :: Wanny z hydromasażem :: akcesoria łazienkowe
Katalog mebli PDF

Aosta  Meble Roma  Meble Canelli  Meble Budrio  Meble Hanna  Meble Lake  Meble Portafino  Meble Saronno  Meble Pepoli  Meble Cezanne  Meble Sara
Meble Mezzani  Meble Ramona  Meble Bosco  Meble Norway  Meble Santena  Meble Sue  Meble Ada Meble Fellino 1000 Komplet łazienkowy Paullo Komplet Binetto łazienka Carrara