Regulamin sklepu internetowego Dekkor

A. Strony transakcji

1. Sklep internetowy www. dekkor.eu prowadzi sprzedaż detaliczną towarów za pośrednictwem sieci Internet oraz hurtową poprzez umowy z dystrybutorami.
2. Sklep internetowy, działający pod adresem www.dekkor.eu, prowadzony jest przez firmę LineArt, wpisaną przez Urząd Miejski we Wrocławiu do ewidencji działalności gospodarczej pod nr 59558, NIP 899-002-63-32, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Parafialnej 17a.

B. Oferta sklepu

1. Wszystkie produkty z oferty sklepu są fabrycznie nowe i objęte pełną gwarancją producenta.
2. Zastrzegamy sobie prawo do wycofywania poszczególnych towarów ze sprzedaży lub zmiany ich specyfikacji.
3. Wszystkie ceny podane w serwisie są wyrażone w złotych polskich i są cenami BRUTTO i zawierają podatek 22% VAT.
4. Dostępność towaru jest potwierdzana każdorazowo po złożeniu zamówienia.

C. Zamówienia

1. Zamówienia i zapytania są przyjmowane przez stronę www. dekkor.eu za pomocą formularza przy każdym produkcie lub telefonicznie pod numerem stacjonarnym +48 71 788 1777 lub komórkowym +48 501 424 033.
2. Po wysłaniu zamówienia/zapytania nasz pracownik skontaktuje się przy pomocy email, gadu-gadulub telefonu z Państwem w ciągu 48 godzin (w dniu roboczym) celem ustalenia z Państwem szczegółów zamówienia i dostawy. Udzieli także informacji o interesujących meblach: wybarwienia drewna, zdjęcia, wymiary, jednym słowem wszystko co Państwa interesuje.
3. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
4. Klient składając zamówienie składa jedynie deklarację chęci zakupu. Umowa kupna-sprzedaży następuje po:
a) przy pełnej przedpłacie - po wpłynięciu zapłaty na konto sklepu
b) przy płatności przy odbiorze - w momencie zapłaty gotówki przy odbiorze towaru.
5. Termin realizacji wynosi od 7 do 80 dni roboczych od dnia potwierdzenia zamówienia, jednak termin ten może się wydłużyć z przyczyn niezależnych od dostawcy.
6. Do każdego zrealizowanego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.
7. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu wysłania zamówionego mebla. Wprowadzanie zmian w zamówieniu możliwe jest poprzez kontakt z biurem LineArt (office@dekkor.eu) i otrzymaniu potwierdzenia emailem lub listownie.
8. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego.
9. Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień wątpliwych lub zawierających niekompletne dane.

D. Dostawa

1. Dostawa zamówionego towaru nastąpi w terminie ustalanym przy potwierdzaniu realizacji zamówienia. Koszt dostawy: 130 PLN (pełna przedpłata) lub 170 PLN (dostawa”za pobraniem” transportem firmowym).
2. Sklep www.dekkor.eu zastrzega sobie prawo zmiany terminu dostawy w przypadku chwilowego braku towaru w magazynie spowodowanym niezależnymi przyczynami.
3. W przypadku zamówienia składającego się z kilku różnych produktów, sklep www.dekkor.eu zastrzega sobie prawo do oddzielnego wysyłania produktów.
4. Przesyłka przy pełnej przedpłacie dostarczana jest do kupującego firmą spedycyjną, bezpośrednio z magazynu z Niemiec.
5. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy. Średni czas dostawy: 5-7 dni robozych.

E. Płatności

1. W przypadku popularnych modeli i najczęściej zamawianej kolorystyki zaliczka nie jest pobierana (informujemy o tym przy zamawianiu mebli). Zaliczka 10% wartości zamówienia pobierana jest przy zamówieniu modeli o niestandardowej kolorystyce lub wyposażeniu o czym informujemy w rozmowie telefonicznej. Wpłaty należy wysyłać na konto sklepu:

LINE ART, ul. Parafialna 17a, 52-233 Wrocław
Bank: PKO Bank Polski • Nr 50102055581111112403600060

2. Opłata za meble nastepuje na 2 sposoby:
PEŁNA PRZEDPŁATA PRZED WYSYŁKĄ (dostawa spedytorem czas dostawy: 5-7 dni roboczych od daty wpłynięcia zapłaty na konto):
- po telefonicznym uzgodnieniu dostępności towaru prosimy o dane do faktury / wysyłki / telefon kontaktowy dla spedytora
- wystawiana jest i wysyłana emailem faktura pro-forma
- po wpłacie na konto sklepu wysyłana jest informacja o zaksięgowaniu wpłaty na koncie
- szafka zostaje wysłana z naszego magazynu w Niemczech (pn, śr, pt.). Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
- przed dostawą na wskazany adres dzień wcześniej spedytor kontaktuje się telefonicznie w celu uzgodnienia godziny dostawy
- po odebraniu i telefonicznym potwierdzeniu zgodności towaru z oczekiwaniami zostaje wystawiona i wysłana faktura.
- koszt dostawy: 130 PLN

DOSTAWA MEBLI TRANSPORTEM FIRMOWYM (dostawa naszym transportem z płatnością przy odbiorze):
Co kilka tygodni w zależności od ilości zamówień w danym rejonie Polski możliwa jest dostawa naszym transportem z płatnością
przy odbiorze. Meble można wówczas przed zapłatą rozpakować, obejrzeć i sprawdzić jakość wykonania.
Przed transportem wymagana wpłata na konto sklepu w wysokości 40 PLN. Reszta kwoty zapłaty odbiorze.
Koszt dostawy: 170 PLN.

3. Koszt dostawy ponosi klient. Cena wysyłki spedycją 1 kompletu wynosi 130 zł brutto.
Dostawa 2 kompletów na ten sam adres kalkulowana jest w zależności od objętości sumarycznej towaru indywidualnie.
W przypadku dostawy “za pobraniem” koszt dostawy powiększany jest o 40 PLN.
Większe ilości towarów: cena transportu ustalane jest indywidualnie.

F. Gwarancje

1. Na wszystkie meble obowiązuje 24-miesięczna gwarancja.
2. W przypadku stwierdzenia ewentualnych uszkodzeń powstałych w czasie transportu, sporządzenie protokołu reklamacji jest podstawą rozpatrzenia ewentualnych reklamacji.
3. Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada widocznych uszkodzeń powstałych podczas transportu. W przypadku podejrzenia możliwości uszkodzenia zawartości opakowania klient ma prawo zażądać otworzenia uszkodzonego opakowania i sprawdzenia zawartości.
4. Meble nie podlegają zwrotom (np.: z powodu nieprawidłowego wymierzenia mebli lub pomieszczenia, złego doboru koloru, itp.)
po terminie 14 dni od daty otrzymania zamówionych mebli.

G. Zwrot towaru

1. Klient może, bez podania przyczyny, dokonać na swój koszt zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki pod warunkiem, iż towar nie jest uszkodzony, jest w oryginalnym opakowaniu z kompletem otrzymanej dokumentacji oraz nie nosi śladów eksploatacji.

H. Postanowienia końcowe

1. Wszystkie podane w serwisie ceny nie są ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
2. Zdjęcia produktów w nieznacznym stopniu mogą różnić się od ich faktycznego wyglądu. Znaki towarowe, nazwy produktów oraz ich zdjęcia są własnością producentów i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.
3. Wszystkie dane klientów podawane podczas transakcji przetwarzane są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych; z 29 sierpnia 1997 r. i wykorzystywane są jedynie do realizacji zamówienia oraz nie są udostępniane osobom postronnym.
4. W razie jakichkolwiek wątpliwości oraz zapytań prosimy o kontakt telefoniczny 0717881777 lub pocztą elektroniczną pod adres: office@dekkor.eu

Data modyfikacji: 20-12-2014

kabiny prysznicowe

 


2010 Meble łazienkowe Dekkor
Jeżeli Państwo właśnie na etapie wyposażania swojego mieszkania lub domu to Dekkor.eu jest najlepszym miejscem do znalezienia odpowiednich mebli łazienkowych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo kompletne zestawy mebli łazienkowych w stylach od klasycznego po najnowsze wzory włoskiego designu. Wszystkie meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów: płyt MDF, drewna, szkła, granitu i marmuru. Każdy mebel to kompletny zestaw zawierający armaturę i przyłącza, elementy do montażu, lustra, pólki lub szafki. Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

Regulamin sklepu internetowego DeKKOR.eu
Katalog mebli PDF

Aosta  Meble Roma  Meble Canelli  Meble Budrio  Meble Hanna  Meble Lake  Meble Portafino  Meble Saronno  Meble Pepoli  Meble Cezanne  Meble Sara
Meble Mezzani  Meble Ramona  Meble Bosco  Meble Norway  Meble Santena  Meble Sue  Meble Ada Meble Fellino 1000 Komplet łazienkowy Paullo Komplet Binetto łazienka Carrara