Meble łazienkowe RIETI

CENA: 4050 zł (cena orientacyjna - właściwa cena w sklepie internetowym w wersji Flash)

meble łazienkoweMODEL WYŁACZNIE Z SZUFLADAMI SAMODOMYKAJĄCYMI BLUM

Więcej zdjęć i możliwość zamówienia w wersji Flash sklepu internetowego.

Szafka wykonana z płyt MDF. 
Wykończenie lakierem AutoPaint.
Dwie szuflady a także drzwi wyposażone w system cichego domykania BLUM.
 
Bateria - bez armatury.

Blat wykonany ze sztucznego kamienia.

Umywalka ceramiczna podblatowa.

W komplecie elementy montażowe.

Opis

Szafka
Szafka wykonana w całości z płyt MDF pokrytych lakierem AutoPaint. Konstrukcja szafki ramowa - podwójne ścianki boczne. Taka konstrukcja umożliwia ukrycie połączeń w konstrukcji mebla. Wewnętrzne powierzchnie laminowane na biało. Cztery szuflady z systemem cichego domykania BLUM. Szafka montowana na ścianie (w zestawie wszystkie elementy montażowe) oraz dodatkowo opiera się na aluminiowej stopce.

Lakier AutoPaint jest nakładany wielokrotnie na powierzchnię tworząc gruba warstwę dającą na krawędziach delikatne zaookraglenie. Powstaje gładka i błyszcząca powierzchnia. Podobnie jak to jest w samochodach lakier AutoPaint jest w pełni odporny na działanie warunków atmosferycznych. Oprócz efektu elegancji oferuje bardzo długie utrzymanie połysku powierzchni mebla, odporny jest także na podwyższoną wilgotność panującą w łazience.

Blat wraz z nogami wykonany ze sztucznego kamienia Acrylic.

Acrylic
Materiał mineralno-akrylowy (kombinacja żywicy akrylowej i naturalnego kamienia) o fakturze jednobarwnej, gruboziarnistej, który dzięki swoim właściwościom termoplastycznym i łatwości modelowania pozwala na swobodne projektowanie kształtu blatów. Daje również znakomity efekt estetyczny.

Lustro z czterema otworami na kołki (w zestawie). Osłonki ze stali nierdzewnej. Szafka boczna wykończona identycznie jak szafka główna.

Umywalka i armatura
Umywalka ceramiczna montowana na blacie (najlepiej na cienkim podkładzie silikonowym). Bez armatury. Korek odpływowy w króćcem o długości 20 cm przyciskowe typu Klik-Klak chromowane.

W komplecie wszystkie elementy niezbędne do montażu mebli.

 


2010 Meble łazienkowe Dekkor
Jeżeli Państwo właśnie na etapie wyposażania swojego mieszkania lub domu to Dekkor.eu jest najlepszym miejscem do znalezienia odpowiednich mebli łazienkowych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo kompletne zestawy mebli łazienkowych w stylach od klasycznego po najnowsze wzory włoskiego designu. Wszystkie meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów: płyt MDF, drewna, szkła, granitu i marmuru. Każdy mebel to kompletny zestaw zawierający armaturę i przyłącza, elementy do montażu, lustra, pólki lub szafki. Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

Łazienka :: Szafki łazienkowe :: Meble łazienkowe :: Kompletne zestawy mebli łazienkowych :: Wyposażenie domu :: Kabiny prysznicowe :: Wanny z hydromasażem :: akcesoria łazienkowe
Katalog mebli PDF

Aosta  Meble Roma  Meble Canelli  Meble Budrio  Meble Hanna  Meble Lake  Meble Portafino  Meble Saronno  Meble Pepoli  Meble Cezanne  Meble Sara
Meble Mezzani  Meble Ramona  Meble Bosco  Meble Norway  Meble Santena  Meble Sue  Meble Ada Meble Fellino 1000 Komplet łazienkowy Paullo Komplet Binetto łazienka Carrara