Meble łazienkowe ROMA

CENA:
Szafka z blatem AutoPaint 4800 zł
Szafka z blatem Acrylic 5300 zł
Słupek boczny 1950 zł
(cena orientacyjna - właściwa cena w sklepie internetowym w wersji Flash)

meble łazienkoweMODEL WYŁACZNIE Z SZUFLADAMI SAMODOMYKAJĄCYMI BLUM

Więcej zdjęć i możliwość zamówienia w wersji Flash sklepu internetowego.

Blat wykonany jest z na konstrukcji
z płyt MDF pokryty  lakierem AutoPaint
lub  konstrukcja z MDF laminowanego 
z nakładką  ze sztucznego kamienia o grubości 1 cm.
Rysunki techniczne wysyłamy emailem

Opis
Konstrukcja szafki Szafka w całości wykonana z płyt MDF.Szkieletowa konstrukcja szafek zapewnia trwałość na wiele lat. Wykończenie szafek może być za pomocą forniru lub lakieru AutoPaint. Półki we wnękach szkło hartowane 8 mm. Uchwyty aluminiowe. W zestawie elementy do montażu szafki na ścianie. Możliwe także dokupienie nóżek aluminiowych w cenie 140 PLN/komplet. System Soft-Closing Drzwi wyposażone w system Soft-Closing.
W przypadku drzwi polega to na zastosowaniu w zawiasach elementu hamującego w końcowej fazie zamykania. Drzwi się same powoli domkną.

Acrylic
Materiał mineralno-akrylowy (kombinacja żywicy akrylowej i naturalnego kamienia) o fakturze jednobarwnej, gruboziarnistej, który dzięki swoim właściwościom termoplastycznym i łatwości modelowania pozwala na swobodne projektowanie kształtu blatów. Daje również znakomity efekt estetyczny, nieosiągalny dla innych materiałów.
Główne zalety to:
- jest twardy jak kamień
- nie ulega przebarwieniom
- nie jest zimny (przyjmują temperaturę otoczenia)
- jest odporny na wysokie temperatury
- cechuje się łatwością w w utrzymaniu czystości
- odporny na zaplamienia i chemikalia
- łatwy w regeneracji
- zachowuje wszystkie swoje pierwotne właściwości nawet po bardzo długim czasie użytkowania

System AutoPaint Sposób wykończenia oparty jest na stosowanej w przemyśle samochodowym technice lakierowania. Polega na 6-krotnym lakierowaniu powierzchni twardym a jednocześnie wystarczająco elastycznym lakierem. Ten typ lakieru zapewnia długotrwałe zachowanie oryginalnego koloru powierzchni i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.


Lustro
Do wykonania luster użyte zostało wysokiej jakości szkło bezodpryskowe. Lustra obudowane w ramki aluminiowe. Półki fornirowane lub lakierowane AutoPaint.

Gwarancja
Na meble obowiązuje 24 miesięczna gwarancja. Zgodnie z ustawą klient ma prawo na swój koszt odesłać w terminie 10 dni zakupione przez internet meble bez podania przyczyny.
Meble są wstępnie zmontowane i zapakowane w bezpieczne opakowania, zaopatrzone w przejrzystą instrukcję.

 


2010 Meble łazienkowe Dekkor
Jeżeli Państwo właśnie na etapie wyposażania swojego mieszkania lub domu to Dekkor.eu jest najlepszym miejscem do znalezienia odpowiednich mebli łazienkowych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo kompletne zestawy mebli łazienkowych w stylach od klasycznego po najnowsze wzory włoskiego designu. Wszystkie meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów: płyt MDF, drewna, szkła, granitu i marmuru. Każdy mebel to kompletny zestaw zawierający armaturę i przyłącza, elementy do montażu, lustra, pólki lub szafki. Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

Łazienka :: Szafki łazienkowe :: Meble łazienkowe :: Kompletne zestawy mebli łazienkowych :: Wyposażenie domu :: Kabiny prysznicowe :: Wanny z hydromasażem :: akcesoria łazienkowe
Katalog mebli PDF

Aosta  Meble Roma  Meble Canelli  Meble Budrio  Meble Hanna  Meble Lake  Meble Portafino  Meble Saronno  Meble Pepoli  Meble Cezanne  Meble Sara
Meble Mezzani  Meble Ramona  Meble Bosco  Meble Norway  Meble Santena  Meble Sue  Meble Ada Meble Fellino 1000 Komplet łazienkowy Paullo Komplet Binetto łazienka Carrara