Meble łazienkowe Saronno

Szafka: 1185 x 485 x 570 mm
Szafka wisząca: 300 x 700 x 180 mm
Umywalka: 520 x 370 x 180 mm
Blat: 1200 x 500 x 50 mm
Lustro: 900 x 700 x 5 mm

Waga: 105 kg

CENA: 3850 zł (cena orientacyjna - właściwa cena w sklepie internetowym w wersji Flash)

meble łazienkoweMODEL WYŁACZNIE Z SZUFLADAMI SAMODOMYKAJĄCYMI BLUM

Więcej zdjęć i możliwość zamówienia w wersji Flash sklepu internetowego.

Blat wykonany jest z polerowanego sztucznego kamienia.

Umywalka ceramiczna z korkiem odpływowym Klik Klak.

Szafka wykonana z płyt MDF lakierowana lakierem AutoPaint lub fornirowana i zabezpieczona antywilgociowo/

Szuflady posiadają w standardzie system cichego domykania firmy BLUM.

Armatura - bez armatury.

Nóżki wykonane z aluminium.


Blat wykonany ze sztucznego kamienia - Acrylic'u.
Acrylic to materiał mineralno-akrylowy (kombinacja żywicy akrylowej i naturalnego kamienia) o fakturze jednobarwnej, gruboziarnistej, który dzięki swoim właściwościom termoplastycznym i łatwości modelowania pozwala na swobodne projektowanie kształtu blatów. Daje również znakomity efekt estetyczny.

Szafka wykonana w całości z płyt MDF. Wykończenie lakier AutoPaint lub fornir.
Konstrukcja szafki ramowa - podwójne ścianki nadają konstrukcji wysoką sztywność
i stabilność konstrukcji. Tylna ścianka pełna do wycięcia wg uznania na podłączenie armatury i odpływu. Uchwyty stal nierdzewna. Szuflady wyposażone w system cichego domykania Soft-Closing firmy BLUM.

Fornir
Wykończenie fornirem i dodatkowo powierzchnie frontów fornirowanych są lakierowane bezbarwnym dwuskładnikowym wodoodpornym lakierem półmatowym.

Lakier AutoPaint
W meblach do wykonania powierzchni lakierowanych wykorzystuje się lakiery stosowane w przemyśle samochodowym. Lakier AutoPaint oferuje bardzo długie utrzymanie połysku, odporny jest także na podwyższoną wilgotność panującą w łazience. Powierzchnia mebla jest bardzo łatwa do utrzymania czystości, odporna na uszkodzenia mechaniczne a także posiada wysoką odporność na działanie promieni słonecznych. Wielowarstwowe nakładanie lakieru daje w efekcie idealnie gładką powierzchnię i delikatne zaokraglenie krawędzi.

Umywalka ceramiczna wraz z korkiem odpływowym Klik Klak ze stali nierdzewnej chromowanym. Korek odpływowy o dł. około 20 cm.

Armatura - bez armatury.

Lustro ze szkła bezodpryskowego z uchwytami do zawieszenia.

Gwarancja
Na meble obowiązuje 24 miesięczna gwarancja na wady fabryczne. Zgodnie z ustawą klient ma prawo na swój koszt odesłać w terminie 10 dni zakupione meble bez podania przyczyny. Meble są wstępnie zmontowane i zapakowane w bezpieczne opakowania, zaopatrzone w przejrzystą instrukcję.

 


2010 Meble łazienkowe Dekkor
Jeżeli Państwo właśnie na etapie wyposażania swojego mieszkania lub domu to Dekkor.eu jest najlepszym miejscem do znalezienia odpowiednich mebli łazienkowych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo kompletne zestawy mebli łazienkowych w stylach od klasycznego po najnowsze wzory włoskiego designu. Wszystkie meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów: płyt MDF, drewna, szkła, granitu i marmuru. Każdy mebel to kompletny zestaw zawierający armaturę i przyłącza, elementy do montażu, lustra, pólki lub szafki. Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

Łazienka :: Szafki łazienkowe :: Meble łazienkowe :: Kompletne zestawy mebli łazienkowych :: Wyposażenie domu :: Kabiny prysznicowe :: Wanny z hydromasażem :: akcesoria łazienkowe
Katalog mebli PDF

Aosta  Meble Roma  Meble Canelli  Meble Budrio  Meble Hanna  Meble Lake  Meble Portafino  Meble Saronno  Meble Pepoli  Meble Cezanne  Meble Sara
Meble Mezzani  Meble Ramona  Meble Bosco  Meble Norway  Meble Santena  Meble Sue  Meble Ada Meble Fellino 1000 Komplet łazienkowy Paullo Komplet Binetto łazienka Carrara