Wanny z hydromasażem i kabiny parowe

wanny

Masaż wodny
Hydromasaż ma dużo większą siłę oddziaływania niż tradycyjny masaż, ponieważ wzmacnia go termicznie i hydrostatycznie działanie kąpieli. Masowanie ciała silnymi strumieniami wody zmieszanej z powietrzem wpływa korzystnie na skórę, usuwa zmęczenie, uspokaja i odpręża. Działa także kojąco na układ nerwowy i psychikę człowieka. Hydromasaż, po konsultacji z lekarzem, może być stosowany nawet w celach typowo leczniczych: w terapii choroby skóry, schorzeń układu krążenia czy zaburzeń neurologicznych.

Silny strumień mieszaniny wody i powietrza działa kojąco i relaksująco, zapewniając prawdziwy odpoczynek po każdym męczącym dniu. Woda krąży w układzie zamkniętym. Jej przepływ jest wymuszany przez pompę. W dnie i ścianach bocznych wanny znajdują się dysze. Ich rozmieszczenie nie jest przypadkowe. Strumienie wody są kierowane na konkretne części ciała: plecy, stopy, ramiona. Siłę strumienia i kierunek przepływu można regulować. Odmiany tak zwane wirujące przeznaczone są do masażu wybranych partii ciała, na przykład stóp.

Liczba dysz zależy od wielkości wanny. Minimalna to cztery. Im więcej dysz, tym masaż jest efektywniejszy. Dysze są zazwyczaj tak skonstruowane, że wypływ wody powoduje zasysanie powietrza. Zachodzi zjawisko podobne, jak w wylewce z perlatorem. Dlatego producenci nazywają ten rodzaj masażu wodno-powietrznym lub wodnym z napowietrzaniem. Jest to wersja masażu najbardziej rozbudowana. Oba układy mogą działać osobno lub równocześnie.


Transport

Wanny dostarczamy naszym transportem lub firmą spedycyjną.

 

GWARANCJA 2 LATA

 


2010 Wanny Dekkor


Wanny :: Wanny z hydromasażem
Katalog mebli PDF